BEZPIECZNE WAKACJE Z LUPO

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Krośnie Odrz. odbył się Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VI Zuzanna Mejza.  Zuzia przywiozła z konkursu nie tylko ciekawe gadżety, ale też wiedzę zdobytą w czasie przygotowań do ww. Turnieju. Zagadnień do opanowania było sporo, np. wybrane paragrafy Kodeksu Karnego, Przepisów Ruchu Drogowego, czy ogólne zasady udzielania pierwszej pomocy. A w trakcie spotkania w Komendzie również opiekunowie uczniów mieli okazję uczestniczyć w krótkim kursie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Spotkanie w KPP w Krośnie Odrz. przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Każdy uczestnik otrzymał prezent od Organizatora i zdobył wyjątkową wiedzę nt. bezpieczeństwa – nie tylko podczas wakacji. Za rok kolejna grupa uczniów klas V-VI z całego powiatu będzie miała okazję wziąć udziału w Turnieju organizowanym przez Wydział Prewencji Krośnieńskiej Policji.