ZAKOŃCZENIE NA DWÓCH KOŁACH

Tradycyjnie klasa pani K.Ważelińskiej zakończyła rok szkolny na dwóch kołach. To dla drugoklasistów prawdziwy test siły, zaradności i współpracy. Sama umiejętność utrzymania się na rowerze i kręcenia nogami już tu nie wystarcza, bo drogi jakimi przemieszczają się mali rowerzyści nie są kryte asfaltem. Trzeba myśleć i dbać o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale i kolegów cyklistów. W tym roku peleton obrał kurs na Szczawno. Susza sprawiła, że duży odcinek trasy był właściwie spacerem po piasku z rowerem. Wszyscy walczyli dzielnie i dali radę! I każdy mógł poczuć się jak MISTRZ, bo grupa witała gromkim dopingiem i brawami wjeżdżających na metę. A w gościnnym Szczawienku czekało ognisko z kiełbaską, mecz z kolegami, zwiedzanie szkoły i Sali Pamięci oraz lody. Aktywnie i sympatycznie spędzony dzień! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli go zorganizować.