ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Nareszcie upragnione wakacje!!!

W piątek, 22. czerwca, o godzinie 7.30 spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym. Uroczystość rozdania świadectw rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru, odśpiewania hymnu państwowego i przekazania sztandaru szkoły uczniom klasy I.

Następnie głos zabrała pani wicedyrektor, która przekazała podziękowania nauczycielom, pracownikom szkoły, Radzie Rodziców i przedstawicielom władz lokalnych za całoroczną pracę i pomoc. Uczniowie otrzymali upragnione cenzurki, nagrody za celujące wyniki w nauce, za osiągnięcia sportowe, stuprocentową frekwencję. Wręczono również podziękowania rodzicom, za całoroczną pracę na rzecz szkoły.

Z radością przywitaliśmy wakacje, ale smutno rozstawać się z klasą III, która od września rozpocznie naukę w szkole w Gronowie.