Tydzień czytania w Przedszkolu w Połupinie

Już w poniedziałek,  18.06.2018r., odwiedził nas tata Elizy, pan Grzegorz Nocoń, który  przeczytał dzieciom książeczkę z przygodami, dobrze znanych przedszkolakom, bohaterów : Bolka i Lolka. Pan Grzegorz przyniósł dla dzieci również niespodziankę - wspaniałą książkę pt.,, Wielka księga uczuć”, Grzegorza Kasdepke, z dedykacją autora dla przedszkolaków z Połupina.

Następnego dnia z przedszkolakami spotkała się pani dyrektor Ewa Stankiewicz, która przeczytała dzieciom bajkę pt.,,Brzydkie kaczątko”.

Tydzień czytania w przedszkolu zakończyliśmy spotkaniem z mamą Krzysia Czekalskiego, panią Agatą, która zapoznała dzieci  z przygodami Tupcia Chrupcia: ,,Ja się nie boję” oraz ,,Urodzinowy prezent”. Wszystkie spotkania były bardzo udane, a przedszkolaki z przyjemnością słuchały bajeczek, czytanych przez gości.

Teresa Doszla