UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRONOWIE

Choć do końca czerwca zostało jeszcze kilka dni, to UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO w Gronowie mamy już za sobą. 20 czerwca, pięknie wystrojone przedszkolaki, po raz ostatni w tym składzie, zaprezentowały swoim rodzicom program artystyczny, w którym wesołe akcenty letnio – wakacyjne przeplatały się z nostalgicznym nastrojem, towarzyszącym pożegnaniu tych koleżanek i kolegów, którzy we wrześniu nie wrócą już w nasze przedszkolne progi -  rozpoczną nową przygodę w szkole lub innej placówce przedszkolnej.

Do „zerówek” wybierają się: Wojciech Achrem, Aniela Gołąb, Krzysztof Górski, Marcel Łanicki, Maksymilian Michta, Zuzanna Wawrzyniak, Tatiana Woroniecka, Aleksandra Magier, Julia Krupa, Filip Michta, Julia Okoń, Bartosz Patynko, Zuzanna Szymczak, Zofia Trzewiczek i Hanna Trzyna. Nasze przedszkole opuszczą również młodsi koledzy - Jakub Kuniszek i Antoni Żukowski. Wszystkim naszym koleżankom i kolegom życzymy udanych wakacji a po nich wielkich sukcesów, wspaniałych przyjaciół, cudownych przygód i tylko radosnych chwil w nowym otoczeniu. Absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy, tabla i plakietki, a na osłodę trudnych chwil pożegnania - czekolady od przedstawiciela Urzędu Gminy Dąbie, pani Cecylii Szofer, która swą obecnością zaszczyciła przedszkolną uroczystość. Wszystkie przedszkolaki otrzymały również upominki, które na pewno uprzyjemnią im wakacyjny czas. Specjalne dyplomy, z podziękowaniem za współpracę, otrzymali rodzice, którzy na różne sposoby wspierali działalność naszego przedszkola, pani Helena Chwirot, która uczyła w tym roku naszych przedszkolaków języka niemieckiego oraz, nieobecny na naszej uroczystości, „przedszkolny dziadek Czarek”, czyli Cezary Żmijewski z Nadleśnictwa Brzózka.

Absolwenci naszego przedszkola obiecali, że będą o nas pamiętać i nie raz wpadną z odwiedzinami. Wierzymy, że nie były to słowa rzucone na wiatr (który to, swawolnik, nieco potarmosił naszą dekorację! ). Pamiętajcie - zawsze będziecie tu mile widziani!!! Uśmiech

Ania Marecik