Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia 2020 r. w naszej placówce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Od samego rana z niecierpliwością dzieci czekały na zaproszonych gości. Licznie przybyłe Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuki w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Po krótkim przedstawieniu dzieci wręczyły babciom i dziadkom upominki. Później Babcie i Dziadkowie mogli spróbować pysznych ciast przygotowanych przez rodziców. Dzień Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości - dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach. Jeszcze raz pragniemy Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom życzyć zdrowia, pomyślności, uśmiechów, na co dzień i duuu...żo radości! Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas!