DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„ KTO NAS KOCHA NAJGORĘCEJ, KOGO MY KOCHAMY,

KOMU DZIŚ ŻYCZENIA NAJLEPSZE SKŁADAMY?”

21 stycznia 2020 r. serduszka wszystkich przedszkolaków biły najmocniej dla ukochanych Babć i Dziadków. Długo ćwiczyliśmy recytację wierszyków, śpiewanie piosenek i tańce, by na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka dobrze wypaść i sprawić naszym Gościom jak najwięcej przyjemności, co, po rzęsistych brawach sądząc, chyba się udało! Babcie i Dziadkowie, którzy tłumnie przybyli na zaproszenie swoich wnuków, ze wzruszeniem i dumą obejrzeli program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków. Po uczcie dla ducha nasi przemili Goście zostali obdarowani drobnymi upominkami i zaproszeni na słodki poczęstunek.

Bardzo DZIĘKUJEMY, wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu uroczystości: Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Gronowie, panu Danielowi Czepiżakowi, za, tradycyjną już, gościnność, pani Marysi, pani Adeli oraz panu Rafałowi za przygotowanie sal, a także Rodzicom za wszystko, z czego panie z naszego przedszkola wyczarowały poczęstunek dla zgromadzonych Gości.Uśmiech

Ania Marecik