SZKOLNA KOSZYKÓWKA

Piłka koszykowa to po ręcznej kolejna dyscyplina, w której, mimo braku dobrych warunków do treningu, postnowiliśmy zawalczyć w Mistrzostwach Powiatu Krośnieńskiego.  Nasza szkoła wystawiła trzy drużyny. W czwartek (20.02.2020) chłopców klas V-VI reprezentowali: K. Jabłoński, N. Bujak, W. Górski, D. Milewicz, M. Zastawny, D. Suder, G. Suder, D. Musiał, I. Ćwikliński, W. Ćwikliński. Drużyna zajęła III miejsce. Drużynę chłopców klas VII-VIII  tworzyli: P. Woźniak, M. Adler,  H. Proć, A. Różycki, O. Stępień, M. Bagiński, K. Murawski. Chłopcy zajęli V miejsce i jak sami przyznali, mimo dobrych warunków fizycznych zabrałko organizacji na boisku i obycia z dużym parkietem. Najwyżej wspięły się  w drabinie rywalizacji dziewczęta klas VII-VIII. Reprezentowały nas: S. Mróz, R. Denis, Z. Mejza, K. Kurko, I. Jabłońska, A. Tubacka, I. Węgrzyn. Dziewczęta otarły się o najwyższy stopień podium i wywalczyły w pięknym stylu II miejsce, ulegając tylko SP 2 w Gubinie. Wszystkim dziękujemy za ofiarną walkę i gratulujemy sukcesów.