UCZYMY SIĘ NA ODLEGŁOŚĆ

Drodzy Rodzice! W najbliższych dniach wejdzie w życie rozporządzenie, które ureguluje organizację kształcenia wykorzystującego metody tzw. zdalnego nauczania. Informujemy, że nasi nauczyciele  od początku zawieszenia zajęć w szkole utrzymują kontakt mailowy z uczniami i tą drogą przekazują im zadania do wykonania. Prosimy o współpracę i kontrolę nad systematycznym wywiązywaniem się z nich przez dzieci. Na szkolnym funpage  podajemy również informacje o ciekawych stronach, na których dostępne są ciekawe materiały dydaktyczne. Pracujemy nad ulepszeniem takiej formy nauki. Informujemy również iż, uruchamiamy dla Was mobilny sekretariat, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 15.00 nr tel. 510195206. Można zwracać się tu z ważnymi sprawami/problemami. Na każde pytanie odpowiemy lub przekażemy sprawę odpowiedniemu nauczycielowi. Prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość.