ELEKTROŚMIECI I BRATKI

Chętnie korzystamy z takich okazji! Dzięki operatywnym rodzicom, którzy trzymają rękę na pulsie, połączyliśmy wiosenne porządki z akcją upiększania przyszkolnego terenu i dbałością o okoliczne owady zapylające. A było to tak... Jedna z Mam przez wielkie "M" wypatrzyła informację o wiosennej akcji Castoramy pod hasłem "Kwiaty za elektrograty", zaoferowała pomoc transportową, potem było kilka telefonów i.......... mamy kolejne  bratki na szkolne rabatki!  Kolejne, gdyż pierwsza tura wraz z innymi roślinami ozdobnymi dotarła do szkoły wcześniej, dzięki innej operatywnej Mamusi przez wielkie "M". W tym miejscu dziękujemy im serdecznie. Kłaniamy się też nisko pani Angelice z "Wesołego Ogrodu" w Dąbiu za rabacik na kwiatki na szkolne rabatki.