Zapraszamy na nasza stronę!

OSTATNI DZWONEK

Przyszły.... Stanęły uśmiechnięte w szkolnym progu, nieśmiało zaglądały do środka i pytały o dzieci, chwilę musiały zaczekać bo świadectwa, nagrody, kwiatki czekoladki, uściski, przemowy, podziękowania.... No i doczekały się! Ze szkoły wybiegła uśmiechnięta gromada wprost w objęcia wytęsknionych WAKACJI. Kochane wakacje, opiekowaliśmy się tą gromadką przez dziesięć miesięcy, teraz wasza kolej ale za dwa miesiące czekamy na wypoczęte, uśmiechnięte, opalone, całe i zdrowe dzieciaki. Zanim jednak nasi uczniowie na dobre zaczną zasłużony wypoczynek, my jeszcze raz serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, dzięki którym ten rok szkolny był wesoły, ciekawy, bezpieczny, obfitujący w wydarzenia, nagrody, radość i atrakcje. DZIĘKUJEMY. KOCHANI ABSOLWENCI, oddajemy Was ufnie światu, jesteśmy z Was bardzo dumni. Będziemy tęsknić więc nie zapominajcie o nas. Życzymy Wam powodzenia! Dziękujemy Pani Agnieszce Moroz za udostępnienie zdjęć, które również dołączamy do tej relacji.