Zapraszamy na nasza stronę!

INSTANEWS

Uczniowie i fotografia. Efekty "pstryków" były w minionym roku szkolnym zaskakująco cudowne, czego dowodem były zdjęcia profilowe zamieszczane na szkolnym fb. Obok jedno z nich autorstwa Zuzi Struś. Wielu wykazało się dobrym okiem, kreatywnością i niezwykłymi umiejętnościami. Zespół ds. kontaktów z mediami w składzie: panie Ewa Skóra, Katarzyna Ważelińska i Ewa Mejza podjął w związku z tym decyzję o założeniu szkolnego konta na Instagramie, gdzie chwalić się będziemy twórczością naszych uczniów. Cieszymy się, że nawet w czasie wakacji otrzymujemy od Was świetne zdjęcia. Dziękujemy Kochani. Świeżutki profil instagramowy rusza, a inauguruje go zdjęcie Julki Kaczmarek. Duże logo po lewej stronie. Klikamy i obserwujemy!