NASZYM NAJUKOCHAŃSZYM

Na ten dzień wnuczęta z klas „0” i I bardzo czekały. Do ich szkolnej codzienności wkroczyli … Dziadkowie! O 15 00 największe szkolne pomieszczenie zapełniło się po  brzegi. Szanownych zebranych przywitał w szkolnych progach pan dyrektor, który w imieniu organizatorów złożył Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia. Wnuki najpierw  oddały się filozoficznym rozważaniom, kim są Babcia i Dziadek, potem pokazały nowoczesność w szkole i kilka fot ze swojego uczniowskiego życia, by następnie oddać się kulturalnemu zabawianiu Ukochanych Gości. Znalazło się coś dla ucha i dla ducha! Ze sceny popłynęły „Zerówkowa lista przebojów” i oraz przedstawienie  „Czerwony Kapturek”, w którym seniorzy też wzięli udział. Cały las śpiewał „Szła dzieweczka do laseczka”, a tę melodię znają przecież pokolenia. Nie zabrakło też prezentów, całusów, uścisków, płynącego prosto z serca „Sto lat!” z gromkim „Hej” oraz czegoś dla brzucha. Dziękujemy za miłe popołudnie!