Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Humor

Humor

• Pani Kasia 1 poszukuje zwykłego biurowego kleju, by przymocować informacje dla uczniów do lamperii i nie zniszczyć przy tym ściany. Z pomocą przychodzi jej inna pani Kasia – Kasia 2, która oferuje tubkę pełną białej mazi i instruuje:

- Ten klej jest trochę lejący, ale jak przyschnie to trzyma dobrze.

Pani Kasia 1 ochoczo bierze się do klejenia.  W pewnej chwili czuje ładny cytrynowy zapach. Przez głowę przechodzi jej myśl, że o ile kleje o zapachu truskawkowym już widziała, o tyle kleju o zapachu cytrusów jeszcze nie. Praca idzie bardzo sprawnie - kartki elegancko trzymają się ściany, a maź – zgodnie z przewidywaniami pani Kasi 2 – gęstnieje i przysycha. Kiedy ostatnia kartka zawisa na ścianie, pani Kasia 1 zabiera się do rozszyfrowywania etykiety na tubce. Tubka jest już nieco podniszczona, ale udaje jej się rozczytać wyraz „gliceryną”.

Pani Kasia 1 myśli: „Czego to ludzie nie wymyślą – klej z gliceryną” i …. W tym momencie doznaje olśnienia.  Kartki do ściany przykleiła właśnie …. na krem do rąk!

Dodał/a: Administrator, dnia: 2019-03-13

• W zerówce obowiązuje zasada dotycząca zabawy na karuzeli - dzieci stoją, pani Ewa kręci. Innej opcji nie ma. Skory do zabawy na urządzeniu Ksawery pyta panią Ewę:

- Pohuśta mnie pani?

- Nie - odpowiada pani Ewa.

Lekko zdezorientowany chłopiec dopytuje:

- A dlaczego?

- Bo to nie jest huśtawka - wyjaśnia pani Ewa.

Ksawery marszy czoło, intensywnie myśli, po czym pyta:

- A jak to się nazywa?

- Karuzela - informuje pani Ewa.

Ksawery na to:

- To pokaruzeli mnie pani?

Dodał/a: Administrator, dnia: 2019-03-06

• Na lekcji informatyki pani Kasia poleca uczniom odebranie poczty i pobranie przesłanych zdjęć zabytków Zielonej Góry, potrzebnych do zrobienia filmu. Praca wre, uczniowie klasy V co chwila meldują wykonanie zadania. W pewnym momencie Kuba dokonuje "odkrycia":

- Proszę pani, pani przesłała tu zabytek z Częstochowy.

Zdziwiona pani Kasia sprawdza wysłane pliki upatrując własnej pomyłki. Wszystkie fotografie przedstawiają jednak zabytki Winnego Grodu, tylko ..... pod jednym ze zdjęć widnieje podpis: Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej.

Dodał/a: Administrator, dnia: 2019-02-26

• Przejęta Maja oznajmia pani Kasi:

- Proszę pani, mówili w telewizji, że w Krakowie, a nawet i w Warszawie grasuje jakiś smok. Jest taki czarny i dusi ludzi.

Pani poprawia:

- Chodzi o smog.

Dziewczynka marszczy czoło:

- Ale w Krakowie Wawelski to był Smok.

Dodał/a: Administrator, dnia: 2019-02-07

• Hania lubi samochody, gustuje w dobrych markach - BWM, Mercedes..... Po zajęciach językowych w zerówce pożegnała się z panią germanistką.

Jak??? Audiderzejn.

Dodał/a: Administrator, dnia: 2018-12-14

• Było jak w kawale o Jasiu i jeżu. Znacie?

- Kto zna piosenkę o jeżu? - pyta pani.

- Ja!!! - wyrywa się Jaś i śpiewa "Jeżu malusieńki leży wśród ....".

Do dzwonka zostało jeszcze kilka minut. Pani Kasia proponuje:

- Może coś zaśpiewamy?

Jeden z uczniów woła:

- Tak! Piosenkę o tych słodyczach... o deserze!!!

Pani Kasia marszczy czoło i próbuje w myślach znaleźć utwór.

Uczeń podpowiada:

- Ten deser... co tak ładnie śpiewa Zuźka.

A Zuzia śpiewa: "Dziś pan Andersen cieszy się, bo wszyscy dziećmi stają się".

Dodał/a: Administrator, dnia: 2018-12-13

Dodaj żart

W celu uniemożliwienia rozsyłania spam'u prosimy rozwiązać proste zadanie matematyczne, np.: 2 + 3 daje 5.

9 + 8 + 1 + 7 daje