Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Humor

Humor

• W przedszkolu pani Ania czyta dzieciom ciekawą historię małej muszki i jej cioci. Słuchacze z wielkim zainteresowaniem śledzą losy pary owadów. Kilkanaście minut później strapiona Anielka informuje panią:

- Ojej, proszę pani, mała muszka i jej ciocia umarły na naszym parapecie.

Dodał/a: Administrator, dnia: 2018-06-16

• Zerówkowicze rozmawiają o koligacjach rodzinnych. Pani Ewa zadaje pytania:
    - Kim jest dla was siostra mamusi?
    - Ciocia! - krzyczą dzieci.
    - A kim jest dla was syn waszej cioci?
    - Kuzynem! - odpowiada ktoś zorientowany.
    - A kim są dla was rodzice waszych rodziców?
    Ksawery uśmiecha się pod nosem i odpowiada:
    - No wiadomo.... NAJWSPANIALSI.

Dodał/a: Administrator, dnia: 2018-05-24

• Po dłuuugim dniu spędzonym na zwiedzaniu stolicy, uczniowie jednej z klas starszych wracają do domu. Zmęczenie daje się we znaki. W autokarze zapada cisza. Jedni drzemią, inni  kontemplują, jeszcze inni podziwiają przesuwające się za oknem krajobrazy. Nagle błogi spokój wycieczkowiczów mąci rozdzierający krzyk towarzyszki podróży:

- Osioooł! Osiooooł! Pierwsza go zauważyłaaam!

Oczom  wyrwanych z letargu podróżnych ukazuje się stojący przy drodze majestatyczny ... ŁOŚ!
    Dumna ze swej spostrzegawczości  podróżniczka - "przyrodniczka" elokwentnie dorzuca wyjaśnienie:

- Z osioła robi się schabowe.

Dodał/a: Administrator, dnia: 2018-05-18

• W jednym z zeszytów napisano:
    "Staś Tarkowski wyróżniał się wzrostem wśród swoich wieśniaków".
    Dlaczego wieśniaków, zapytacie?
    Oj tam, każdy może się przejęzyczyć. Miało być ...rówieśników.

Dodał/a: Administrator, dnia: 2018-05-17

• O poranku przebywającą na dyżurze panią Kasię zaniepokoiły dziwne dźwięki dochodzące zza zamkniętych na klucz drzwi sekretariatu.  Stękanie, piski, tykanie… Z duszą na ramieniu otworzyła więc pomieszczenie usiłując ustalić, co to takiego. Zanim zdążyła to zrobić, dźwięk umilkł. Pani Kasia zamknęła więc sekretariat i w pokoju nauczycielskim zajęła się pracą. Minęła chwila i … tajemnicze odgłosy powróciły. Pani Kasia wezwała więc na pomoc panią Adelkę. Zanim ta druga dobiegła na górę, dźwięk umilkł. Pani Adelka po wspólnych poszukiwaniach zdiagnozowała:  „Fax się zaciął”. Panie zamknęły więc sekretariat i wróciły do swoich zajęć. Wtem….. stękanie, piski i tykanie powróciło znowu! Właśnie na korytarzu pojawiła się pani Iwona. Razem otworzyły więc sekretariat i zaczęły namierzać tajemnicze odgłosy uważnie obserwując wszystkie sprzęty. W pewnej chwili pani Iwona doznała olśnienia i oznajmiła:

- Telefon!  W szafie pancernej oczekuje na właściciela. Chyba komuś właśnie włączył się budzik!

Dodał/a: Administrator, dnia: 2018-04-27

• Zerówkowicze zgłębiają tajniki zdrowego odżywiania i rozprawiają o witaminach A, B, C, D. Po ustaleniu, że witamina D znajduje się w mleku, próbują zidentyfikować jak najwięcej źródeł jego występowania.

- Mleko jest w … jogurcie – mówi ktoś.

- Mleko jest w serku – dodaje ktoś inny.

- Mleko jest w maślance...

Oliwka zgłasza się i stwierdza:

- Mleko jest … w krowie.

Dodał/a: Administrator, dnia: 2018-03-15

Dodaj żart

W celu uniemożliwienia rozsyłania spam'u prosimy rozwiązać proste zadanie matematyczne, np.: 2 + 3 daje 5.

7 + 3 + 8 daje