WSPOMNIENIA NA DOBRY POCZĄTEK

Ubiegły rok szkolny obfitował w wydarzenia. Już po jego zakończeniu dotarły do szkoły dwie związane z nimi przesyłki. Pierwsza kryła dyplom za udział w konkursie „Klasa ze snów” i zgłoszone dzieło filmowe. Bawiliśmy się przy jego tworzeniu wyśmienicie, a głównego bohatera - sympatycznego robota  ROZ-a potrafi już w Skreczu stworzyć wielu naszych uczniów. Kacper Jabłoński, Norbert Bujak i Makar Tarasenko potwierdzili w trakcie kilkudziesięciu sekund swoje niewątpliwe aktorskie talenty. Pani Kasia otrzymała natomiast list, który wprost dodał jej skrzydeł. Zapraszamy do oglądania i życzymy dobrej zabawy.

Druga przesyłka była zdecydowanie większa. Okazało się, że w paczce  był pakiet box do nauczania i promocji języka niemieckiego będący nagrodą w konkursie „Erlebnisreise mit Deutsch - Z niemieckim w drogę”.  W to przedsięwzięcie realizowane przez Goethe-Institut w Warszawie we współpracy z Wydawnictwem Klett zaangażowały się dziewczyny z kl. VI – teraz VII z panią B.Saletą Nowak: Inez Węgrzyn, Zosia i Zuzia Mejza, Kinga Kurko, Sara Mróz i Iwona Jabłońska.  Jury postanowiło przyznać nagrody w trzech kategoriach:

• Szkoły wyróżnione (Sonderpreis) – Nagroda: Box Erlebnisreise + Nagroda niespodzianka
  • Szkoły nagrodzone (Gewinner) – Nagroda: Box Erlebnisreise + Gadżety
  • Ponowny udział – dotyczy tylko szkół podstawowych (erneute Teilnahme) – Nagroda: upominki

Box Erlebnisreise + Gadżety są nasze! Na pewno się przydadzą.

I tymi optymistycznymi informacjami rozpoczynamy powakacyjne newsy. Oby jak najwięcej takich w nowym roku szkolnym! Śledźcie nas na naszych stronach!