2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

KRÓLOWA SPORTU RZĄDZI

Znowu mamy medale na MPK! Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w Lekkoatletyce zakończyły się dla naszych sportowców wspaniale. Tym razem na pierwszy stopień podium wbiegła Zosia Mejza (bieg na 600m). Z kolei Paweł Woźniak zdobył złoto w pchnięciu kulą; tuż za nim był Hubert Proć. Na dystansie biegu na 60m trzecie miejsce zajęła Kinga Kurko, a sztafeta dziewcząt (4×100m) w składzie: Kinga Kurko, Zuzia Mejza, Sara Mróz i Maja Suder uplasowała się na 2. miejscu. Brawo zawodnicy i trenerzy! Okazuje się wciąż, że nawet w małej szkole może tkwić DUŻY POTENCJAŁ!

Dnia 22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi.

Z tej okazji uczniowie trzeciej klasy zapoznali młodszych kolegów z historią tego święta. Dowiedzieliśmy się, iż powstało w 1970 roku w Stanach Zjednoczonych jako protest przeciwko nieszczaniu oblicza Matki Ziemi.