Serdecznie witamy!

Zapraszamy na stronę placówek oświatowych Gminy Dąbie
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

FESTYN RODZINNY 2018

           Kolejny FESTYN RODZINNY, zorganizowany przez Przedszkole w Połupinie, już za nami! Tym razem impreza odbyła się na terenie placówki w Gronowie. Festynową tradycją stały się uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty. Z tej okazji przedszkolaki podarowały swoim rodzicom najpiękniejsze wiersze i piosenki oraz upominki. Po uczcie duchowej nadszedł czas na beztroską zabawę na wielkiej zjeżdżalni, dmuchanym placu zabaw, w basenie z kulkami, czy na trampolinie, takie bowiem atrakcje zapewniła naszym milusińskim firma JUNIOR EVENTY z Krosna Odrzańskiego. W przerwie, między zabawą na jednym, a drugim urządzeniu, można było uzupełnić spalone kalorie kosztując pyszności, przygotowanych przez rodziców. Ich ilość i różnorodność przyprawiała o zawrót głowy i kusiła nawet najbardziej zatwardziałe niejadki!!! O oprawę muzyczną, zarówno uroczystości dla rodziców, jak i całej imprezy, wspólnie zadbali pani Lucyna Gola i pan Henryk Kościow. Uczestnicy Festynu mieli okazję wysłuchać kilku utworów w ich wykonaniu, jak również przetestować swoje umiejętności w karaoke! Kolejny festyn już za rok!!! Do zobaczenia!Wyluzowany

Ania Marecik

Czytaj więcej o:

WYCIECZKA DO POZNANIA

Dnia 06.06.2018 roku trzecioklasiści z naszej szkoły wraz z kolegami ze szkoły w Gronowie uczestniczyli w integracyjnej wycieczce do stolicy Wielkopolski - Poznania.

Najpierw odwiedziliśmy Pyrka i Tyrka – poznańskie koziołki. Następnie spacerowaliśmy po Starówce, by punktualnie w południe zobaczyć trykające się koziołki na wieży Ratusza.

Czytaj więcej o: