Serdecznie witamy!

Zapraszamy na stronę placówek oświatowych Gminy Dąbie
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

PORA NA DZIEŃ SENIORA

Delegacja naszych uczniów 9 października wzięła udział w obchodach Dnia Seniora w Szczawnie i swoimi występami uświetniła tę sympatyczną uroczystość. Podczas spotkania pani Wójt Krystyna Bryszewska z łezką w oku żegnała się z taką formą kontaktów z mieszkańcami gminy, na czele której stała wiele lat. Toasty, „Na Wójtowej Roli”, wspólna zabawa…My jesteśmy dumni z naszej utalentowanej młodzieży – grają i śpiewają z nut i jak z nut!

Czytaj więcej o:

BADMINTON I MY

Reprezentacja naszych uczniów wzięła udział w zawodach badmintonowych organizowanych w ramach Mistrzostw Powiatu Krośnieńskiego. Trening czyni mistrza, musimy więc więcej trenować. Drużyna dziewcząt w składzie: Kinga Kurko, Zuzanna Mejza i Sara Mróz zajęły miejsce tuż za podium. Brawa za podjęcie sportowego wyzwania.

Czytaj więcej o:

SOK - SZOK!

Jesień przyszła, a wraz z nią same wspaniałości - piękne kolory za oknem, słońce, pyszności w sadzie i ogrodzie.... Dobrze poznawać świat trochę w teorii, a bardziej w praktyce, dlatego.... w zerówce przyszedł czas na zdrowe, jesienne i pyszne kucharzenie! W ramach zapobiegania panującym ostatnio przeziębieniom na warsztat wjechała BOMBA WITAMINOWA jabłkowo - marchewkowa. Tak "podane" wiadomości, na długo pozostają w głowach, a przecież o to nam chodzi! Serdecznie dziękujemy Rodzicom za hurtową dostawę owoców i warzyw.

Czytaj więcej o:

WRÓŻKA ROZDAJE JABŁUSZKA

Czary! Jakby w odpowiedzi na sygnalizowane jakiś czas temu braki owocowo-warzywne w uczniowskich chlebakach, już dwukrotnie pojawiły się w szkole dwie Dobre Wróżki. Wróżki, jak to wróżki, przyniosły coś w prezencie. Panie Halina i Henryka przybyły do szkoły  z dwoma platonami dorodnych jabłek, dzięki którym długa przerwa zapachniała i zasmakowała wyjątkowo. Dziękujemy! Dzielmy się zdrowiem!

Czytaj więcej o: