Serdecznie witamy!

Zapraszamy na stronę placówek oświatowych Gminy Dąbie
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

28 FINAŁ WOŚP

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD- nasze małe, przedszkolne też!!!Uśmiech

Czytaj więcej o:

POWTÓRKA Z BEZPIECZEŃSTWA

Dzisiaj, specjalnie do klas 0 - III przyjechali panowie policjanci Wojciech i Mateusz. Celem wizyty była lekcja przypominająco-utrwalająca zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Panowie opowiedzieli o zasadach bezpieczeństwa na stoku, gdzie wyruszą wkrótce niektórzy z nas oraz podczas ferii w domu i jego okolicach. Rozmów na ten temat nigdy dość, takiej wiedzy nigdy za wiele. Polecamy wszystkim udział w konkursie plastycznym dotyczącym narciarskiego dekalogu. Po szczegóły zapraszamy tu:
www.policja.pl/bezpieczeństwo-na-stoku

Czytaj więcej o:

Z NOWOROCZNĄ WIZYTĄ

Dzisiaj grupa naszych szkolnych artystów pod opieką Pani Ewy, Pana Dyrektora - Daniela i Pana Rafała, udała się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej w Szczawnie. Jak zawsze, powitał ich już od progu miły uśmiech Pani Dyrektor Anety Bencar. Głównym punktem programu był koncert wokalno - instrumentalny dla Pensjonariuszy i Pracowników DPS, który został bardzo ciepło przyjęty. Później, to już tylko rozpieszczano naszych muzyków i wokalistów.... Był poczęstunek, zajęcia integracyjne i relaks w salach sportowej i terapii światłem. Nie obyłoby się przecież bez prezentów! Wszyscy zostali obdarowani - artyści pojechali z upominkami i smakołykami, sami również otrzymali prezenty od Pani Dyrektor. Dziękujemy, czekamy na kolejne spotkania!

Czytaj więcej o:

PIĘKNI LUDZIE SĄ WŚRÓD NAS

Jeszcze wiszą w szkole plakaty po niedzielnym finale WOŚP, jeszcze nie do końca opadły emocje po wspaniałym pełnym atrakcji wydarzeniu, po wspólnym niesieniu pomocy dzieciom, po cudnym koncercie, w którym śpiewała też nasza Pani Irenka.... A tu kolejny piękny gest! Wychowawczyni klasy trzeciej, słynąca w szkole z pięknych włosów, pięknego głosu i.... Pięknego serca, właśnie kolejny raz pomaga oddając swoje włosy Fundacji Rak'n'Roll. Jesteśmy bardzo dumnii! Piękni ludzie są wśród nas!

Czytaj więcej o: