2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK

Zakończyły się rozgrywki młodzieży (klasy VII-VIII) w piłkę ręczną w ramach Mistrzostw Powiatu Krośnieńskiego, które odbyły się w Gubinie. Drużyna dziewcząt w składzie : Sara Mróz, Zofia Mejza, Zuzanna Mejza, Kinga Kurko, Amelia Tubacka, Roksana Denis, Iwona Jabłońska, Maja Suder, Nikola Jabłońska, Sylwia Kapica – zajęła II miejsce. Drużyna chłopców w składzie : Paweł Woźniak, Michael Adler, Hubert Proć, Tomasz Hallermaier, Adam Różycki, Kacper Murawski, Kewin Brodalka, Mateusz Bagiński- zajęła IV miejsce. Nasze drużyny jako jedyne zgłębiały tajniki „szczypiorniaka” na boisku trawiastym, pozostałe trenowały w salach gimnastycznych. Gratulujemy wyników i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.

W dniu dzisiejszym (13.02.2020) reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju walentynkowym piłki nożnej chłopców klas VII-VIII. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim. Turniej przygotował i przeprowadził pan Krzysztof Wesołek. O najlepsze miejsca w tabeli walczyło pięć drużyn : SP 1, SP 2, SP 3 ( z Krosna Odrz.), SP Dąbie, SP Gronów w składzie: Paweł Woźniak, Michael Adler, Hubert Proć, Tomasz Hallermaier, Kacper Murawski, Kewin Brodalka, Miłosz Zastawny, Norbert Szymczak. Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym”. Nasza drużyna zajęła IV miejsce. Drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Wręczono statuetki dla króla strzelców, najlepszego zawodnika oraz najlepszego bramkarza, którym został Hubert Proć- z poświęceniem broniący naszej bramki. Najładniejszego gola turnieju zdobył Paweł Woźniak. Naszym zawodnikom życzymy determinacji i skuteczności w następnych rozgrywkach!